sjf partner

O spoločnosti

Parkúr, drezúra, ródeo či military? Je to úplne jedno! Všetci sme srdcom koniari a iba ľudia, ktorí rozumejú koňom, urobia zmysluplné veci pre koniarov a ich miláčikov.

Vznikli sme v roku 2015 a sme zároveň prvá spoločnosť na Slovensku, ktorá sa venuje poisteniu koní, jazdeckých klubov, jazdcov a škôd spôsobenými koňmi. Poistenie si u nás môže vytvoriť naozaj každý, či už hovoríme o vlastníkovi koňa, nájomcovi, chovateľovi, amatérskom alebo profesionálnom jazdcovi. Už sa nemusíte báť toho, že vám poisťovňa nepreplatí úraz koňa či jazdca alebo škodu spôsobenú koňom. Ponúkame vám totiž tri druhy poistení: 1. úrazové poistenie jazdca, 2. poistenie škôd spôsobených koňom na majetku a zdraví tretích osôb a 3.úrazové poistenie koňa.

Na Slovensku sa týmto druhom poistení nechcel nikto venovať, preto sme sa rozhodli uľahčiť život koniarom a vytvorili sme v spolupráci s poisťovňami a profesionálnymi jazdcami nové druhy poistenia na Slovensku. Sme tím odborníkov, čo sa týka poistení, ale aj koní.

My sme koniari a tvoríme pre koniarov. Pripravujeme so zahraničnými poisťovňami ďalší jedinečný produkt – poistenie veterinárnych nákladov spojených s ošetrením koňa.....

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. :)

poistenie koni Agroconsulting