sjf partner

Partneri

V spolupráci s partnermi zabezpečujeme našim klientom komplexné služby za výhodnejších podmienok.

Uniqa poistovna

Uniqa poisťovňa

UNIQA poisťovňa je univerzálna poisťovňa poskytujúca široké spektrum životných a neživotných poistení pre súkromné osoby aj podnikateľov. Na poistnom trhu pôsobíme od roku 1990. Pôvodne pod názvom Poisťovňa OTČINA sme boli druhou poisťovňou na slovenskom poistnom trhu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, finančnej stabilite, vysokej odbornosti personálu a rýchlosti poskytovaných služieb sme pre Vás silným spoľahlivým partnerom pre prípad nečakaných udalostí.

Kooperativa poistovna

Kooperativa poisťovňa

KOOPERATIVA poisťovňa, a. s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 60 produktov životného a neživotného poistenia. Poskytuje služby takmer 1,5 miliónu klientov. Prvá súkromná univerzálna poisťovacia spoločnosť na Slovensku, KOOPERATIVA poisťovňa, a. s. Vienna Insurance Group, bola založená 30. októbra 1990

Dosatron

Dosatron dávkovače

Vodou poháňané dávkovacie čerpadlo DOSATRON je jednoduchý a geniálny systém, ktorý dokazuje svoje široké použitie už desaťročia v stovke krajín. Inštaluje sa priamo na vodovodnú prípojku, Dosatron pracuje bez použitia elektriny; jeho konštrukcia zabezpečuje, že je poháňaný len prietokom vody. Voda aktivuje Dosatron, ktorý do nej dávkuje požadované percento koncentrátu a vstrekuje ho do vody.

Slovenska jazdecka federacia

Slovenská jazdecká federácia

slovak association of western riding and rodeo

Slovak Association of Western Riding & Rodeo

Eurorodeo jazdenie

Eurorodeo

Western jazdenie

Putovný pohár vo westernovom jazdení

Klub slovenských turistov

Klub slovenských turistov

Nutri science - Výživové doplnky pre kone

Nutri science - Výživové doplnky pre kone

Cavalor - Belgické krmivo a produkty pre kone

Cavalor - Belgické krmivo a produkty pre kone